Central Semiconductor Corp
제품 번호:
CMSH1-20M TR13 PBFREE
패키지:
SMA
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SMA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.41135
$4.1135
100
$0.30704
$30.704
500
$0.241281
$120.6405
1000
$0.186438
$186.438
2000
$0.169993
$339.986
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 100pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 µA @ 20 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 500 mV @ 1 A |
| Mfr | Central Semiconductor Corp |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | CMSH1 |