Central Semiconductor Corp
제품 번호:
CMSH3-200MFL TR13 PBFREE
패키지:
SMAflat
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMAFLAT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.7486
$7.486
100
$0.51813
$51.813
500
$0.432934
$216.467
1000
$0.368448
$368.448
2000
$0.328149
$656.298
5000
$0.310878
$1554.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 70pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMAflat |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-221AC, SMA Flat Leads |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 3 A |
| Mfr | Central Semiconductor Corp |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | CMSH3 |