CUI Devices
제품 번호:
CMT-8530S-SMT-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER MAGNETIC 3.6V 8.5X8.5 SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.508
$2.508
10
$2.0805
$20.805
25
$1.92052
$48.013
50
$1.80462
$90.231
100
$1.6929
$169.29
500
$1.450346
$725.173
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Current - Supply | 90mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm) |
| Voltage Range | 3 ~ 5V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Series | CMT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 87dB @ 3.6V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.73kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CMT-8530 |