Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
CMX1616Z401B-10
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 396UH 46A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.868
$10.868
10
$10.05575
$100.5575
25
$9.51254
$237.8135
50
$8.42536
$421.268
100
$8.15366
$815.366
250
$7.881846
$1970.4615
500
$7.61007
$3805.035
1000
$7.229557
$7229.557
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.15mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.614" L x 1.614" W (41.00mm x 41.00mm) |
| Height (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CMX1616 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 46A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Inductance @ Frequency | 396 µH @ 100 kHz |