Bud Industries
제품 번호:
CN-6702
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM NAT 3.520"L X 1.380"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.125
$7.125
10
$5.9375
$59.375
100
$5.3675
$536.75
250
$5.046856
$1261.714
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 4.86in² (31.4cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 3.520" L x 1.380" W (89.41mm x 35.05mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.188 lb (85.28 g) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | CN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, Sealed |
| Height | 1.207" (30.66mm) |
| Package | Box |