Bud Industries
제품 번호:
CN-6704
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM NAT 4.512"L X 2.504"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.395
$13.395
10
$11.1625
$111.625
100
$10.07
$1007
250
$9.12
$2280
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 11.3in² (73cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.512" L x 2.504" W (114.60mm x 63.60mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.425 lb (192.78 g) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | CN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, Sealed |
| Height | 2.214" (56.24mm) |
| Package | Box |