CN1021A22G12S7-240
Cinch Connectivity Solutions
제품 번호:
CN1021A22G12S7-240
설명:
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
사용자 가이드
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Backshell Material, Plating -
Insert Material -
Ingress Protection Environment Sealed
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-12
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Contact Material -
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C