/ Oscillators / CO53D6-300.000-33KDTSTK
minImg
CO53D6-300.000-33KDTSTK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
제품 번호:
CO53D6-300.000-33KDTSTK
설명:
OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
재고 : 2000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1000
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series CO53D6
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Base Resonator Crystal
Frequency 300 MHz