Luxtech, LLC
제품 번호:
COB-DN-16-2420-27K-65K-90
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
LED COB WHITE RECT 6500K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$42.4555
$42.4555
10
$33.17115
$331.7115
200
$31.512592
$6302.5184
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 16.00mm Dia |
| Configuration | Rectangle |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Warm / White, Cool |
| Current - Test | 700mA |
| Current - Max | 800mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 24.00mm L x 20.00mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 95 lm/W, 97 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 2300lm, 2400lm |
| Series | - |
| Temperature - Test | 105°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Luxtech, LLC |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 35.5V |
| Features | - |
| Height | 1.60mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | COB-DN |
| CCT (K) | 2700K ~ 6500K |