Linx Technologies Inc.
제품 번호:
CONMCX007
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN MCX PLUG STR 50 OHM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.446
$4.446
10
$4.047
$40.47
25
$3.8475
$96.1875
100
$3.648
$364.8
250
$3.4485
$862.125
500
$3.230019
$1615.0095
1000
$3.03051
$3030.51
2000
$2.908197
$5816.394
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 4 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Heat Shrink |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-174 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | CONMCX |