Fraenkische USA, LP
제품 번호:
COPA-H-10B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIPLOCK, CONDUIT SUPPORT ONE-PIE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.14475
$11.4475
25
$1.0982
$27.455
50
$1.07483
$53.7415
100
$1.027995
$102.7995
250
$0.934572
$233.643
500
$0.841092
$420.546
1000
$0.74764
$747.64
2500
$0.67755
$1693.875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.197" (5.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Locking |
| Series | Fiplock® |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.866" (22.00mm) |
| Mfr | Fraenkische USA, LP |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.984" (25.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.220" (30.99mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.394" (10.00mm) |
| Base Product Number | COPA-H |