CP0003400R0JE143
Vishay Dale
제품 번호:
CP0003400R0JE143
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 400 OHM 3W 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -
Composition -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 400 Ohms
Series CP
Power (Watts) 3W