CP000551R00JE14
Vishay Dale
제품 번호:
CP000551R00JE14
설명:
RES 51 OHM 5W 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 51 Ohms
Series CP
Power (Watts) 5W