CP00075K600KE663
Vishay Dale
제품 번호:
CP00075K600KE663
설명:
RES 5.6K OHM 7W 10% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.6 kOhms
Series CP
Power (Watts) 7W