CP00103R300JE663
Vishay Dale
제품 번호:
CP00103R300JE663
설명:
RES 3.3 OHM 10W 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series CP
Power (Watts) 10W