CP0025120R0JE14
Vishay Dale
제품 번호:
CP0025120R0JE14
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 120 OHM 25W 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series CP
Power (Watts) 25W