Silicon Labs
제품 번호:
CP2103-GMR
제조업체:
패키지:
28-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC CTRLR BRIDGE USB-UART 28MLP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.4405
$10.4405
10
$9.59215
$95.9215
25
$9.19486
$229.8715
100
$8.10141
$810.141
250
$7.703816
$1925.954
500
$7.206814
$3603.407
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 20mA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 28-QFN (5x5) |
| Standards | USB 2.0 |
| Function | Bridge, USB to UART |
| Series | - |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Silicon Labs |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | USB |
| Interface | UART |
| Base Product Number | CP2103 |