Silicon Labs
제품 번호:
CP2112-F01-GM
제조업체:
패키지:
24-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC HID USB-TO-SMBUS BRIDGE 24QFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 15mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Standards | USB 2.0 |
| Function | Bridge, USB to SMBus |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Silicon Labs |
| Package | Tube |
| Protocol | USB |
| Interface | SMBus |
| Base Product Number | CP2112 |