CUI Devices
제품 번호:
CP68475H-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PELTIER, 40 X 40 X 7.5 MM, 6.8 A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$42.37
$42.37
5
$39.6948
$198.474
10
$38.7201
$387.201
25
$37.5022
$937.555
50
$36.52826
$1826.413
100
$35.554035
$3555.4035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 100°C |
| Voltage - Max | 16 V |
| Delta Tmax @ Th | 85°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 40.0W @ 27°C |
| Current - Max | 6.8 A |
| Size / Dimension | Square - 40.00mm L x 40.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 2 |
| Resistance | 2.12 Ohms |
| Series | CP68H-2, arcTEC |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 7.50mm |
| Package | Box |