IXYS Integrated Circuits Division
제품 번호:
CPC1006N
패키지:
4-SOP
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 75MA 0-60V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.1115
$11.115
25
$0.98762
$24.6905
50
$0.93841
$46.9205
100
$0.888915
$88.8915
250
$0.790172
$197.543
500
$0.740791
$370.3955
1000
$0.69141
$691.41
5000
$0.66671
$3333.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 75 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 60 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SOP |
| Series | CPC, OptoMOS® |
| Package / Case | 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| On-State Resistance (Max) | 10 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | CPC1006 |