IXYS Integrated Circuits Division
제품 번호:
CPC1330GR
패키지:
4-SMD
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.80975
$18.0975
25
$1.60892
$40.223
50
$1.52836
$76.418
100
$1.447895
$144.7895
250
$1.287022
$321.7555
500
$1.206576
$603.288
1000
$1.12614
$1126.14
5000
$1.085916
$5429.58
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SMD |
| Series | CPC, OptoMOS® |
| Package / Case | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 30 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | CPC1330 |