Comchip Technology
제품 번호:
CPDQ03C3V3U-HF
제조업체:
패키지:
0402C-03/SOT-883
배치:
-
설명:
DIODE ESD 3.3VWM 8VC 0402C-03/SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2622
$2.622
100
$0.163495
$16.3495
500
$0.111891
$55.9455
1000
$0.08607
$86.07
2000
$0.077463
$154.926
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 6pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 3.45V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 55W |
| Supplier Device Package | 0402C-03/SOT-883 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 11V |
| Package / Case | SC-101, SOT-883 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Comchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |