Comchip Technology
제품 번호:
CPDT6-24V4-HF
제조업체:
패키지:
SOT-23-6
배치:
-
설명:
TVS DIODE 24VWM 47VC SOT23-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.7562
$7.562
100
$0.58995
$58.995
500
$0.48735
$243.675
1000
$0.38475
$384.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 4 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 47W |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 47V |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V |
| Mfr | Comchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | CPDT6-24 |