CUI Devices
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.356
$2.356
10
$1.95415
$19.5415
25
$1.80386
$45.0965
50
$1.69461
$84.7305
100
$1.589825
$158.9825
500
$1.362053
$681.0265
1000
$1.347138
$1347.138
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 9 V |
| Current - Supply | 30mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.496" Dia (38.00mm) |
| Voltage Range | 6 ~ 16V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CPI |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 9V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.2kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Box |
| Base Product Number | CPI-3816 |