CUI Devices
제품 번호:
CPI-4333-85L127
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 12V 43MM PNL MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.023
$6.023
10
$4.9685
$49.685
30
$4.580586
$137.41758
60
$4.299225
$257.9535
90
$4.028741
$362.58669
450
$3.567421
$1605.33945
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 1.319" (33.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Current - Supply | 20mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.693" Dia (43.00mm) |
| Voltage Range | 4 ~ 28V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CPI |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 12V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Pin Selectable |
| Frequency | 2.9kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CPI-4333 |