TDK Corporation
제품 번호:
CPL2508T1R5M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 1.5UH 800MA 182MOHM SM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.27265
$2.7265
25
$0.22572
$5.643
50
$0.1957
$9.785
100
$0.16929
$16.929
250
$0.139384
$34.846
500
$0.120555
$60.2775
1000
$0.1026
$102.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 800mA |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 800 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 182mOhm Max |
| Inductance | 1.5 µH |
| Series | CPL |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |