/ Oscillators / CPPC8Z-BP-15.36TS
minImg
CPPC8Z-BP-15.36TS
Cardinal Components Inc.
제품 번호:
CPPC8Z-BP-15.36TS
설명:
XTAL OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 50µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Size / Dimension 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Function Enable/Disable
Series FIPO™ CPP
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr Cardinal Components Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 15.36 MHz