/ Oscillators / CPPFXC7L-A7BR-25.0TS
minImg
CPPFXC7L-A7BR-25.0TS
Cardinal Components Inc.
제품 번호:
CPPFXC7L-A7BR-25.0TS
설명:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 50µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series FIPO™ CPPFX
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Cardinal Components Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz