CPR03120R0KE14
Vishay Dale
제품 번호:
CPR03120R0KE14
제조업체:
Vishay Dale
설명:
RES 120 OHM 3W 10% RADIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 120 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 3W