CUI Devices
제품 번호:
CPT-1368-80WT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 10V 13.8MM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.61275
$6.1275
25
$0.56734
$14.1835
50
$0.53447
$26.7235
100
$0.502645
$50.2645
500
$0.433295
$216.6475
1000
$0.405374
$405.374
5000
$0.38418
$1920.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.287" (7.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Current - Supply | 3mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.543" Dia (13.80mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 20V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Series | CPT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 10V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 4kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Box |
| Base Product Number | CPT-1368 |