CUI Devices
제품 번호:
CPT-3095C-300
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 10V 30MM FLANGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.5675
$15.675
25
$1.44818
$36.2045
40
$1.362062
$54.48248
80
$1.278824
$102.30592
500
$1.097668
$548.834
1000
$1.047774
$1047.774
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Current - Supply | 9mA |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Voltage Range | 30V (Max) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CPT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 86dB @ 10V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.5kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CPT-3095 |