Vishay Dale
제품 번호:
CPW1530K00JE143
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 30K OHM 15W 5% AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$76.76
$76.76
10
$71.9625
$719.625
25
$67.165
$1679.125
50
$62.3675
$3118.375
100
$59.96875
$5996.875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Size / Dimension | 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 30 kOhms |
| Series | CPW |
| Power (Watts) | 15W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |