Panasonic - BSG
제품 번호:
CR-2PA/1B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY LITHIUM 3V CR2 RETAIL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.802
$6.802
24
$5.669125
$136.059
48
$5.259836
$252.472128
108
$4.724312
$510.225696
300
$4.377885
$1313.3655
504
$4.220413
$2127.088152
1008
$4.094424
$4127.179392
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Button Top (Extending) |
| Discharge Rate | 20mA |
| Battery Cell Size | CR2 |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.61" Dia x 1.06" H (15.6mm x 27.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 11.057 g |
| Series | - |
| Capacity | 850mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Lithium Manganese Dioxide |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CR-2P |