CR01362J
Meritek
제품 번호:
CR01362J
제조업체:
Meritek
설명:
RES SMD 3.6K OHM 5% 1W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 3.6 kOhms
Series CR
Power (Watts) 1W