CR0201-20W-221JT
Venkel
제품 번호:
CR0201-20W-221JT
제조업체:
Venkel
패키지:
0201
설명:
RES 220 OHM 5% 1/20W 0201
재고 : 135000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.012" (0.30mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 220 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.05W, 1/20W