CR0402-10W-180JT
Venkel
제품 번호:
CR0402-10W-180JT
제조업체:
Venkel
패키지:
0402
설명:
RES 18 OHM 5% 1/10W 0402
재고 : 20000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 18 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W