CR207681F
Meritek
제품 번호:
CR207681F
제조업체:
Meritek
설명:
RES SMD 7.68K OHM 1% 1/16W 0402
재고 : 30000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 7.68 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W