Hirose Electric Co Ltd
제품 번호:
CR22-100D-2.54DS(70)
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.507
$10.507
12
$9.454086
$113.449032
36
$8.905984
$320.615424
48
$8.677661
$416.527728
84
$8.449348
$709.745232
240
$7.535913
$1808.61912
444
$7.079191
$3143.160804
948
$6.25709
$5931.72132
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.30mm) Dia |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Series | CR22 |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CR22 |