Panasonic - BSG
제품 번호:
CR2320
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Requires Holder |
| Discharge Rate | 200µA |
| Battery Cell Size | Coin, 23.0mm |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.91" Dia x 0.08" H (23.0mm x 2.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 3 g |
| Series | CR2320 |
| Capacity | 130mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Lithium Manganese Dioxide |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |