Bourns Inc.
제품 번호:
CRA2512-FZ-R070ELF
제조업체:
패키지:
2512
배치:
-
설명:
RES 0.07 OHM 1% 3W 2512
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.46455
$4.6455
25
$0.36252
$9.063
50
$0.30666
$15.333
100
$0.24168
$24.168
250
$0.204478
$51.1195
500
$0.167295
$83.6475
1000
$0.130122
$130.122
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 70 mOhms |
| Series | CRA2512 |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CRA2512 |