CRCW080513R0JNEAHP
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW080513R0JNEAHP
패키지:
0805
설명:
RES SMD 13 OHM 5% 1/2W 0805
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 13 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W