CRCW080575M0JPEAHR
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW080575M0JPEAHR
패키지:
0805
설명:
D12/CRCW0805-HR 500 75M 5% ET1 E
재고 : 22430
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 75 MOhms
Series D/CRCW-HR e3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W