CRCW120651K1FKEAHP
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW120651K1FKEAHP
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
1206
설명:
RES SMD 51.1K OHM 1% 3/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 51.1 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W