CRCW1210160KJNEA
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW1210160KJNEA
패키지:
1210
설명:
RES SMD 160K OHM 5% 1/2W 1210
재고 : 4309
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 160 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W