CRCW12101R54FNEA
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW12101R54FNEA
패키지:
1210
설명:
RES SMD 1.54 OHM 1% 1/2W 1210
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.54 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W