CRCW12102R26FKEAHP
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW12102R26FKEAHP
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
1210
설명:
RES SMD 2.26 OHM 1% 3/4W 1210
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.26 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W