CRCW20101R18FKEFHP
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW20101R18FKEFHP
패키지:
2010
설명:
RES SMD 1.18 OHM 1% 1W 2010
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.18 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 1W