CRCW25122K20JNEGHP
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW25122K20JNEGHP
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
2512
설명:
RES SMD 2.2K OHM 5% 1.5W 2512
재고 : 1500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 1.5W