CRCW2512549KFKEGHP
Vishay Dale
제품 번호:
CRCW2512549KFKEGHP
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
2512
설명:
RES SMD 549K OHM 1% 1.5W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 549 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 1.5W