CRGH0805F100K
TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
CRGH0805F100K
패키지:
0805
설명:
RES SMD 100K OHM 1% 1/3W 0805
재고 : 27182
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 100 kOhms
Series CRGH, Neohm
Power (Watts) 0.333W, 1/3W